Glasvezelkabel-set GROEN (kabel met koppelblok)

Glasvezelkabel set GROEN voor onder andere de FRITZ!Box 5530 AON

Deze glasvezelkabel set GROEN bestaat uit 1 glasvezelkabel van 2 meter en een koppelblokje. Deze kun je gebruiken voor veel soorten FTTH (Fiber to the Home) glasvezelmodems, waaronder de FRITZBox 5530 en Draytek F-modellen voor glasvezel.
Bij een FRITZBox 5530 sluit je de glasvezelkabel met de GROENE zijde aan op de FRITZBox, en met de ANDERE GROENE zijde en het groene koppelblokje op de GROENE aansluiting van je glasvezelaansluitpunt (Fiber Termination Unit, afgekort FTU).

Product highlights

• Glasvezelkabel met GROENE aansluitingen (LC/APC - SC/APC)
• Lengte 2 meter
• Koppelblokje GROEN (2 x SC/APC)


  Waarom bestellen bij Callvoip.shop?

  ✓ Gratis verzending vanaf € 30,00
  ✓ Voor 17.00 besteld, morgen in huis
  ✓ Technische helpdesk voor al je vragen
  ✓ 14 dagen bedenktermijn

 

Meer details

L1-LC-SC-AA-2A1-2mm-2M-SX_KOPSA

Nieuw product

19,50
€ 16,12 excl. btw

 

Maak dit product completer met:
Productpresentatie

Deze glasvezelkabel set GROEN bestaat uit 1 glasvezelkabel van 2 meter en een koppelblokje. Deze kun je gebruiken voor veel soorten FTTH (Fibert to the Home) glasvezelmodems, waaronder de FRITZBox 5530 en Draytek F-modellen voor glasvezel.
De FRITZBox 5530 is geschikt voor glasvezel type AON (actief). De FRITZBox heeft een SFP AON aansluiting (LC/APC) en wordt geleverd met een aansluitblokje aan de FRITZ-zijde. De groene aansluiting van de glasvezelkabel past daarop. Het andere einde van de glasvezelkabel (ook groen, type SC/APC) kun je, samen met het groene koppelblokje (2 x aansluiting SC/APC) in de set, aansluiten op het glasvezelaansluitpunt (Fiber Termination Unit ofwel FTU).

Let op: de FRITZBox 5530 is geschikt voor glasvezel type AOP (actief).
Deze kabelset is óók geschikt bij FttH Fiber to the Home glasvezelverbindingen van het type GPON met geschikte optic.

  • Draytek F-modellen (Fiber) 
  • Huawei
  • Genexys

Wat voor type glasvezelverbinding je hebt is helaas niet te bepalen op basis van je abonnement, provider of apparaat.
Raadpleeg je provider, kijk naar je glasvezelpunt en met een set met beide typen kabelsets heb je meer zekerheid. 

Details
  • Glasvezelkabel met GROENE aansluitingen (LC/APC - SC/APC)
  • Lengte 2 meter
  • Koppelblokje GROEN (2 x SC/APC)
  • Het betreft een Single mode Simplex kabel 

Belangrijk:
  • Let op: een glasvezelkabel is van ... glas. Deze moet je dus niet buigen zoals een stroom- of netwerkkabel, dan gaat hij kapot!
  • Let op: door een glasvezelkabel gaat licht. Kijk niet in de aangesloten kabel, u kunt ernstige schade aan uw ogen oplopen!
  • Let op: glasvezelkabels zijn fragiele producten, wij testen kabels voor levering en we nemen glasvezelkabels niet terug na aankoop. 

Leveringsomvang:
  • Glasvezelkabel met GROENE aansluitingen (LC/APC - SC/APC)
  • Koppelblokje GROEN (2 x SC/APC)

ArtikelnummerL1-LC-SC-AA-2A1-2mm-2M-SX_KOPSA